Search
Close this search box.
Loading Sündmused

Lastelaulude kontsert perebändi LOLALAGA

KUUPÄEV

15. august 2024

AEG

18:00 - 19:00

HIND

12€ – 15€

KOHT

Mujal Keilas
Jaga sündmust:

SÜNDMUSE DETAILID

Kultuurikeeris üritus  Piiri 5b:

Perebänd LOLALA tuleb meile külla!!
YouTube’s tuntust kogunud lastelaulude kanali LOLALA Anna ja Arian pääsesid ekraanilt välja ja tulevad koos meiega laulma, tantsima ja mängima. Esitusele tulevad kõigi lemmikud “Krokodill Villi”, “Potilaul”, “Proovin uusi asju”, “Koristamise laul” ja paljud teised. Kindlasti saab kuulda ka laste palavalt armastatud laule nagu “Meie talu loomad”, “Jänku laul”, “Suur ja väike” ja teisi hitte.

Lolala on Anna Kuchinsky ja Arian Levini pere südameprojekt, mis sai alguse detsembris 2019, kui nende esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada.Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et laulud jagati ka YouTube’s. Siit saigi alguse Lolala teekond!
Tänaseks on Lolala õpetlikud laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustel kokku kuulatud üle 25 miljoni korra!
https://youtube.com/@lolalapere

Pilet eelmüügist: 12€
Pilet uksepealt: 15€
Avatud Pannkoogikohvik!!!

Kuva vähem
Mujal Keilas
Keila linn,

Korraldaja